Heb je een vraag voor ons?

Heb je een vraag? Neem dan contact op met één van onze winkels. Je kunt ons bellen of mailen, we staan je graag te woord.

Voor vragen over de webshop: bel of WhatsApp naar +316 19 75 98 77.

Het Bonte Schaep Dongen

Looiersplein 33
5104 GP  DONGEN
T 0162 371601
E Dongen@hetbonteschaep.com

Het Bonte Schaep Drunen

Grotestraat 131-A
5151 BK  DRUNEN
T 0416 379279
E Drunen@hetbonteschaep.com

Het Bonte Schaep Heusden

Engstraat 7
5256 BD  HEUSDEN
T 0416 662092
E Heusden@hetbonteschaep.com

Het Bonte Schaep Oosterhout

Arendstraat 18
4901 JK  OOSTERHOUT NB
T 0162 425657
E Oosterhout@hetbonteschaep.com

Het Bonte Schaep Prinsenbeek

Beeksestraat 16
4841 GC  PRINSENBEEK
T 076 2005322
E Prinsenbeek@hetbonteschaep.com

Het Bonte Schaep Zaltbommel

Boschstraat 12
5301 AD  ZALTBOMMEL
T 0418 516301
E Zaltbommel@hetbonteschaep.com